Strona główna

 

 

KOLĘDA 2014/2015

 

ADWENT

 

NIEDZIELA - 30.11.2014 godz. 13.00

 1. Kopernika od 2 (Sanecznik) oraz Prusa od początku

 2. Gorzyce Raciborska str. prawa od 48 - 2 oraz Orzechowa 1 Pałyga - 8 Witosz

 

 SOBOTA – 06.12.2014 godz. 12.30

 2. Gorzyczki i Gorzyce: Strzelnicza od końca oraz Łączna

  

NIEDZIELA – 07.12.2014 godz. 13.00

 1. Piaskowa od początku

 2. Gorzyce: Polna od końca 19 (Folwarski) do 1

  

SOBOTA – 13.12.2014 godz. 12.30

 1. Raciborska str. lewa od 57 (Zapotoczny) - 93 (Dłucik) oraz Zamkowa do WOLO

 2.Bogumińska od szkoły do końca (Sitek)

  

NIEDZIELA - 14.12.2014 godz. 13.00

 1. Akacjowa, Kasztanowa, Klonowa

 2. Jesionowa, Wierzbowa

  

SOBOTA - 20.12.2014 godz. 12.30

 1. Gorzyce: Raciborska str. prawa od 56 Maciejczyk), Wiśniowa, do Raciborskiej 90

 2. Olchowa 5, 3, 1a, Raciborska 54, 52, 50 Stawowa od końca do 1 (Podeszwa) 

  

NIEDZIELA - 21.12.2014 godz. 13.00

 1. Gorzyczki: od Raciborskiej 88, Krótka, Nowa do Raciborskiej 43

 2. Gorzyczki: Raciborska 41 - 1

  

PONIEDZIAŁEK – 22.12.2014 godz. 15.00

 2. Kozielska od końca

  

BOŻE NARODZENIE

 SOBOTA- 27.12.2014 godz. 12.30

 1. Ogrodowa od końca

 2. Uchylsko od Olzy 38 Biskupek - 55 Sitek

  

NIEDZIELA - 28.12.2014 godz. 13.00

 1. Uchylsko od 69 (Sitek) – 44A (Glenc)

 2. Uchylsko od 21 Staniek – 1 (Adamczyk)

  

PONIEDZIAŁEK - 29.12.2014 godz. 12.30

 1. Rybnicka od Słowackiego 18 (Bażan) do początku 1 (Kościelny)

 2. Rybnicka 67 (Rączka), Sienkiewicza, do Rybnicka od 100 (Hernik)

  

WTOREK– 30.12.2014 godz. 12.30

 1. Gorzyczki: Kopalniana od 32 (Łukaszek) do początku 1 (Janik)

 2. Gorzyczki: Kopalniana od 32a (Koczy) do 55 (Szulik)

  

NOWY ROK

 PIĄTEK- 02.01.2015 godz. 15.00

 2. Kościelna od końca oraz Strażacka

 

 SOBOTA– 03.01.2015 godz. 12.30

 1. Spacerowa, Zdrojowa, Kopalniana 57- 64

 2. Wyzwolenia 65 (Siemieniec) – 1 (Tomaszek)

  

NIEDZIELA - 04.01.2015 godz. 13.00

 1. Gorzyczki: Polna od 10 (Tyma) - 44 (Piprek)

 

PONIEDZIAŁEK- 05.01.2015 godz. 15.00

 2. Gorzyczki: Polna od 11 (Wieczorek) - 28 (Kuczera)

 

 WTOREK 06.01.2015 godz. 15.00

 1. Średnia od 35 - 1

 

CZWARTEK 08.01.2015 godz. 15.00

 1. Gorzyce: Mickiewicza od końca do 1 (Szkatuła)

  

SOBOTA 10.01.2015 godz. 12.30

 1. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od końca 110 (Kwaśnica) - 65a (Klyszcz)

 2. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od początku 1 (Wolny) - 51 (Szczęsny)

 

NIEDZIELA - 11.01.2015 godz. 13.00

 1. Kwiatowa oraz Leśna od 5 - 1

 2. Spacerowa 33 (Sładkowski) oraz Leśna 44 - 7

 

WTOREK 13.01.2015 godz. 15.00

 2. Gorzyce: Raciborska str. lewa od 53 (Lamczyk ) - 1

 

 SOBOTA 17.01.2015 godz. 12.30

 1. Gorzyczki Wiejska str. prawa od 54 (Parma) do końca 112

 2. Gorzyczki: Wiejska str. prawa od 39 (Pienkos) do początku 13 (Toman)

 

 NIEDZIELA - 18.01.2015 godz. 13.00

 1. Gorzyce: Wiejska od 26 (Migdoł) do 2 (Płaczek)

 2. Gorzyce: Wiejska od 27 (Wieczorek) do 45 (Jeleń)

 

NIEDZIELA 25.01.2015 godz. 13.00

 Kolęda dodatkowa

 

1. Ks. Stefan Stebel 2. Ks. Janusz Wilczek  

 

baner

liturgia dniaLiturgia dnia