Strona główna

 Pogrzeb:       

+ Ryszard Krzyżok

Adres: Gorzyce, ul. Kopernika 6

Pogrzeb: poniedziałek 10 grudnia o godz. 9.00 z kaplicy

     

 

 

 

KOLĘDA 2018/2019

ADWENT

SOBOTA - 01.12.2018          godz. 12.30

1. Raciborska str. lewa od 57 (Zapotoczny) - 93 (Dłucik) oraz Zamkowa do WOLO

2. Bogumińska od szkoły do końca (Sitek)

NIEDZIELA – 02.12.2018     godz. 13.00

1. Piaskowa od 23 (Paloc) do początku (Bażan)

2. Piaskowa od 27 ( Błaszczok) do końca ( Wojciechowski )

SOBOTA – 08.12.2018          godz. 12.30

1. Ogrodowa od końca

2. Gorzyce: Polna od końca 19 (Folwarski) do 1

NIEDZIELA - 09.12.2018      godz. 13.00

1. Średnia od 35 - 1

2. Gorzyczki i Gorzyce: Strzelnicza od końca oraz Łączna

SOBOTA – 15.12.2018          godz. 12.30

2. Gorzyce Raciborska str. prawa od 48 - 2   oraz Orzechowa 1 Pałyga - 8 Witosz  

NIEDZIELA – 16.12.2018     godz. 13.00

1. Gorzyczki: od Raciborskiej 88, Krótka, Nowa do Raciborskiej 43

2. Gorzyczki: Raciborska 41 - 1

SOBOTA – 22.12.2018          godz. 12.30

1. Gorzyce: Raciborska str. prawa od 56 Maciejczyk), Wiśniowa, do Raciborskiej 90

2. Olchowa 5, 3, 1a, Raciborska 54, 52, 50 Stawowa od końca do 1 (Podeszwa)

 

BOŻE NARODZENIE

CZWARTEK - 27.12.2018    godz. 12.30

1. Gorzyczki: Kopalniana od 32 (Łukaszek) do początku 1 (Janik)

2. Gorzyczki: Kopalniana od 32a (Koczy) do 55 (Szulik)

PIĄTEK - 28.12.2018            godz. 12.30

1. Uchylsko od 69 A(Przybyła) – 44A (Glenc)

2. Uchylsko od 21 Staniek – 1 (Adamczyk)

SOBOTA - 29.12.2018           godz. 12.30

1. Prusa od początku

2. Uchylsko od Olzy 38 Biskupek - 55 Sitek

NIEDZIELA - 30.12.2018      godz. 13.00

1. Akacjowa, Kasztanowa, Klonowa

2. Wierzbowa (od końca), Jesionowa

 

NOWY ROK

ŚRODA – 02.01.2019             godz. 15.00

1. Kwiatowa oraz Leśna od 5 - 1

2. Leśna 44 - 7

PIĄTEK - 04.01.2019            godz. 15.00

1. Gorzyczki: Polna od 10 (Tyma) - 44 (Piprek)

2. Gorzyczki: Polna od 11 (Wieczorek) - 28 (Kuczera)

SOBOTA - 05.01.2019           godz. 12.30

1. Rybnicka od Słowackiego 18 (Bażan) do początku 1 (Kościelny)

2. Rybnicka 67 (Rączka), Sienkiewicza, do Rybnicka od 100 (Hernik)

NIEDZIELA - 06.01.2019      godz. 13.00

1. Gorzyczki Wiejska str. prawa od 54 (Parma) do końca 112

2. Gorzyczki: Wiejska str. prawa od 39 (Pienkos) do początku 13 (Toman)

PONIEDZIAŁEK - 07.01.2019       godz. 15.00

2. Gorzyce: Raciborska str. lewa od 53 (Lamczyk ) - 1

WTOREK - 08.01.2019         godz. 15.00

1. Gorzyce: Wiejska od 26 (Migdoł) do 2 (Płaczek)

2. Gorzyce: Wiejska od 27 (Wieczorek) do 45 (Jeleń)

ŚRODA – 09.01.2019             godz. 15.00

2. Kozielska od końca

CZWARTEK - 10.01.2019    godz. 15.00

2. Kościelna od końca oraz Strażacka

PIĄTEK - 11.01.2015            godz. 15.00

1. Kopernika od 2 (Sanecznik) w trakcie ul. Jana Pawła II i Cicha

SOBOTA – 12.01.2019           godz. 12.30

1. Słowikowa, Szpakowa, Spacerowa, Zdrojowa, Kopalniana 57- 64

2. Wyzwolenia 65 (Siemieniec) – 1 (Tomaszek)

NIEDZIELA 13.01.2019        godz. 13.00

1. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od końca 110 (Kwaśnica) - 65a (Klyszcz)

2. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od początku 1 (Wolny) - 51 (Szczęsny)

WTOREK - 15.01.2019         godz. 15.00

1. Gorzyce: Mickiewicza od końca do 1 (Szkatuła)

NIEDZIELA 20.01.2019        godz. 13.00

Kolęda dodatkowa

1. Ks. Stefan Stebel   2. Ks. Piotr Żymańczyk   

   

 

 

   

  

     

    

        

ksiazkiLiturgia dnia