Ministranci

OGŁOSZENIA

Drodzy Ministranci! Z dniem 6 czerwca, ks. Arcybiskup Wiktor Skworc, za zgodą rodziców, przywraca służbę przy Ołtarzu!  

 

Służba w wakacje

Plik do pobrania

Służymy od poniedziałku do niedzieli. W niedzielę służymy na Mszy św. o godz. 7.30 i nieszporach o godz.15.30. 

1 Tydzień - od 29 czerwca do 05 lipca

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 9.00; 17.00
 

1. an. Jeleń Bartosz 

2 an. Jeleń Łukasz 

3. an. Tomiczek Kacper

4. Grzebak Mateusz 

5. Ruśniok Patryk 

6. Skiba Łukasz

7. Skiba Mateusz

8. Kałuża Paweł 

9. Piprek Jakub 

17.00 

 

1. an. Jeleń Bartosz 

2. an. Jeleń Łukasz 

3. an. Tomiczek Kacper

4. Grzebak Mateusz 

5. Ruśniok Patryk 

6. Skiba Łukasz

7. Skiba Mateusz

8. Kałuża Paweł 

9. Piprek Jakub

6.30; 17.00 

 

1. an. Jeleń Bartosz 

2 an. Jeleń Łukasz 

3. an. Tomiczek Kacper

4. Grzebak Mateusz 

5. Ruśniok Patryk 

6. Skiba Łukasz

7. Skiba Mateusz

8. Kałuża Paweł 

9. Piprek Jakub

6.30; 17.00 

 

1. an. Jeleń Bartosz 

2. an. Jeleń Łukasz 

3. an. Tomiczek Kacper

4. Grzebak Mateusz 

5. Ruśniok Patryk 

6. Skiba Łukasz

7. Skiba Mateusz

8. Kałuża Paweł 

9. Piprek Jakub

6.30; 17.00 

 

1. an. Jeleń Bartosz 

2. an. Jeleń Łukasz 

3. an. Tomiczek Kacper

4. Grzebak Mateusz 

5. Ruśniok Patryk 

6. Skiba Łukasz

7. Skiba Mateusz

8. Kałuża Paweł 

9. Piprek Jakub

6.30; 16.00 

 

1. an. Jeleń Bartosz 

2. an. Jeleń Łukasz 

3. an. Tomiczek Kacper

4. Grzebak Mateusz 

5. Ruśniok Patryk 

6. Skiba Łukasz

7. Skiba Mateusz

8. Kałuża Paweł 

9. Piprek Jakub



 

7.30 
i nieszpory 15.30 



 


 

2 Tydzień - od 6 do 12 lipca

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 17.00

 

1. an. Prudel Maciej 

2. an. Przybyła Krzysztof 

3. Wolnik Patryk 

4. Szczeponek Dariusz 

5. Lalak Maksymilian 

6. Lalak Kacper 

7. Kaczmarczyk Bartosz 

8. Radzik Wojciech 

9. Blutko Wojciech 

17.00 
 

1. an. Prudel Maciej 

2. an. Przybyła Krzysztof 

3. Wolnik Patryk 

4. Szczeponek Dariusz 

5. Lalak Maksymilian 

6. Lalak Kacper 

7. Kaczmarczyk Bartosz 

8. Radzik Wojciech 

9. Blutko Wojciech 

6.30; 17.00

 

1. an. Prudel Maciej 

2. an. Przybyła Krzysztof 

3. Wolnik Patryk 

4. Szczeponek Dariusz 

5. Lalak Maksymilian 

6. Lalak Kacper 

7. Kaczmarczyk Bartosz 8. Radzik Wojciech 

9. Blutko Wojciech 

6.30; 17.00

 

1. an. Prudel Maciej 

2. an. Przybyła Krzysztof 

3. Wolnik Patryk 

4. Szczeponek Dariusz 

5. Lalak Maksymilian 

6. Lalak Kacper 

7. Kaczmarczyk Bartosz 8. Radzik Wojciech 

9. Blutko Wojciech 

6.30; 17.00


1. an. Prudel Maciej 

2. an. Przybyła Krzysztof 

3. Wolnik Patryk 

4. Szczeponek Dariusz 

5. Lalak Maksymilian 

6. Lalak Kacper 

7. Kaczmarczyk Bartosz 

8. Radzik Wojciech 
9. Blutko Wojciech 

6.30; 13.00; 
16.00 UR. KS. PIOTRA

1. an. Prudel Maciej 

2. an. Przybyła Krzysztof 

3. Wolnik Patryk 

4. Szczeponek Dariusz 

5. Lalak Maksymilian 

6. Lalak Kacper 

7. Kaczmarczyk Bartosz 8. Radzik Wojciech 
9. Blutko Wojciech 



 



 

7.30 
i nieszpory 15.30 



 


 

3 Tydzień - od 13 do 19 lipca

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 17.00
 

1.an.Siemienic Grzegorz 

2. an. Reiman Szymon 

3. Reiman Mateusz 

4. Rakowski Kamil

5. Adamczyk Karol

6. Adamczyk Szymon 

7. Grzybek Szymon 

8. Kubik Dawid 

9. Podeszwa Daniel 

17.00 

 

1.an.Siemienic Grzegorz 

2. an. Reiman Szymon 

3. Reiman Mateusz 

4. Rakowski Kamil

5. Adamczyk Karol

6. Adamczyk Szymon 

7. Grzybek Szymon 

8. Kubik Dawid 

9. Podeszwa Daniel


 

6.30; 17.00

 

1.an.Siemienic Grzegorz 

2. an. Reiman Szymon 

3. Reiman Mateusz 

4. Rakowski Kamil

5. Adamczyk Karol

6. Adamczyk Szymon 

7. Grzybek Szymon 

8. Kubik Dawid 

9. Podeszwa Daniel

6.30; 14.00; 17.00

1.an.Siemienic Grzegorz 

2. an. Reiman Szymon 

3. Reiman Mateusz 

4. Rakowski Kamil

5. Adamczyk Karol

6. Adamczyk Szymon 

7. Grzybek Szymon 

8. Kubik Dawid 

9. Podeszwa Daniel

6.30; 17.00

1.an.Siemienic Grzegorz 

2. an. Reiman Szymon 

3. Reiman Mateusz 

4. Rakowski Kamil

5. Adamczyk Karol

6. Adamczyk Szymon 

7. Grzybek Szymon 

8. Kubik Dawid 

9. Podeszwa Daniel

6.30; 12.00;15.00; 16.00

1.an.Siemienic Grzegorz 

2. an. Reiman Szymon 

3. Reiman Mateusz 

4. Rakowski Kamil

5. Adamczyk Karol

6. Adamczyk Szymon 

7. Grzybek Szymon 

8. Kubik Dawid 

9. Podeszwa Daniel



 



 



 

7.30 
i nieszpory 15.30 

 


 



 

4 Tydzień - od 20 do 26 lipca

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 17.00 

 

1. an. Cielusek Jakub 

2. Dostoł Kacper 

3. Dostoł Patryk 

4. Jambor Jakub 

5. Jambor Samuel 

6. Michnik Mateusz 

7. Michnik Jakub 

8. Nakoneczny Grzegorz 

17.00 

 

1. an. Cielusek Jakub 

2. Dostoł Kacper 

3. Dostoł Patryk 

4. Jambor Jakub 

5. Jambor Samuel 

6. Michnik Mateusz 

7. Michnik Jakub 

8. Nakoneczny Grzegorz 

17.00 

 

1. an. Cielusek Jakub 

2. Dostoł Kacper 

3. Dostoł Patryk 

4. Jambor Jakub 

5. Jambor Samuel 

6. Michnik Mateusz 

7. Michnik Jakub 

8. Nakoneczny Grzegorz 

6.30; 12.00; 17.00 

 

1. an. Cielusek Jakub 

2. Dostoł Kacper 

3. Dostoł Patryk 

4. Jambor Jakub 

5. Jambor Samuel 

6. Michnik Mateusz 

7. Michnik Jakub 

8. Nakoneczny Grzegorz 

6.30; 17.00 
 

1. an. Cielusek Jakub 

2. Dostoł Kacper 

3. Dostoł Patryk 

4. Jambor Jakub 

5. Jambor Samuel 

6. Michnik Mateusz 

7. Michnik Jakub 

8. Nakoneczny Grzegorz 

6.30; 11.00; 16.00 
 

1. an. Cielusek Jakub 

2. Dostoł Kacper 

3. Dostoł Patryk 

4. Jambor Jakub 

5. Jambor Samuel 

6. Michnik Mateusz 

7. Michnik Jakub 

8. Nakoneczny Grzegorz 



 



 

7.30 
i nieszpory 15.30 



 


 



 

5 Tydzień - od 27 lipca do 02 sierpnia

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30 i 17.00 



 

1. an. Hajduczek Mateusz 

2. Sosna Radosław 

3. Biela Paweł 

4. Omyła Szymon 

5. Wrona Seweryn 

6. Skoczeń Karol 

7. Kula Marek 

8. Smyczek Karol

17.00



 

1. an. Hajduczek Mateusz 

2. Sosna Radosław 

3. Biela Paweł 

4. Omyła Szymon 

5. Wrona Seweryn 

6. Skoczeń Karol 

7. Kula Marek 

8. Smyczek Karol 

 

6.30; 17.00 



 

1. an.Hajduczek Mateusz 

2. Sosna Radosław 

3. Biela Paweł 

4. Omyła Szymon 

5. Wrona Seweryn 

6. Skoczeń Karol 

7. Kula Marek 

8. Smyczek Karol


 

6.30; 17.00 



 

1.an.Hajduczek Mateusz 

2. Sosna Radosław 

3. Biela Paweł 

4. Omyła Szymon 

5. Wrona Seweryn 

6. Skoczeń Karol 

7. Kula Marek 

8. Smyczek Karol


 

6.30; 17.00 



 

1. an.Hajduczek Mateusz 

2. Sosna Radosław 

3. Biela Paweł 

4. Omyła Szymon 

5. Wrona Seweryn 

6. Skoczeń Karol 

7. Kula Marek 

8. Smyczek Karol

 

6.30;12.00;15.00; 16.00 



1. an.Hajduczek Mateusz 

2. Sosna Radosław 

3. Biela Paweł 

4. Omyła Szymon 

5. Wrona Seweryn 

6. Skoczeń Karol 

7. Kula Marek 

8. Smyczek Karol



 


 



 



 



 

7.30 
i nieszpory 15.30 



 

 



 

6 Tydzień - od 03 do 9 sierpnia

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 17.00 

 

1. an. Szczeponek Artur 

2. Szczeponek Krzysztof 

3. Potracki Dominik 

4. Szuścik Mateusz 

5. Brzdęk Jakub 

6. Macionczyk Szymon 

7. Glenc Kamil 

8. Spałek Mariusz 


 

17.00 

 

1. an. Szczeponek Artur 

2. Szczeponek Krzysztof 

3. Potracki Dominik 

4. Szuścik Mateusz 

5. Brzdęk Jakub 

6. Macionczyk Szymon 

7. Glenc Kamil 

8. Spałek Mariusz 


 

6.30; 17.00 
 

1. an. Szczeponek Artur 

2. Szczeponek Krzysztof 

3. Potracki Dominik 

4. Szuścik Mateusz 

5. Brzdęk Jakub 

6. Macionczyk Szymon 

7. Glenc Kamil 

8. Spałek Mariusz 


 

6.30; 17.00 

 

1. an. Szczeponek Artur 

2. Szczeponek Krzysztof 

3. Potracki Dominik 

4. Szuścik Mateusz 

5. Brzdęk Jakub 

6. Macionczyk Szymon 

7. Glenc Kamil 

8. Spałek Mariusz 


 

6.30; 17.00 

 

1. an. Szczeponek Artur 

2. Szczeponek Krzysztof 

3. Potracki Dominik 

4. Szuścik Mateusz 

5. Brzdęk Jakub 

6. Macionczyk Szymon 

7. Glenc Kamil 

8. Spałek Mariusz 

6.30; 14.00; 16.00 

 

1. an. Szczeponek Artur 

2. Szczeponek Krzysztof 

3. Potracki Dominik 

4. Szuścik Mateusz 

5. Brzdęk Jakub 

6. Macionczyk Szymon 

7. Glenc Kamil 

8. Spałek Mariusz 



 



 

7.30 
i nieszpory 15.30 



 

 


 



 

7 Tydzień - od 10 do 16 sierpnia

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 17.00 
 

1. Popek Mateusz 

2. Krajczy Błażej 

3. Wrona Bartosz 

4. Sikora Michał 

5. Chomicki Piotr 

6. Krawiec Tymoteusz 

7. Ostrzołek Dawid 

8. Krawczyk Kamil 

9. Lankocz Kamil 

17.00 

 

1. Popek Mateusz 

2. Krajczy Błażej 

3. Wrona Bartosz 

4. Sikora Michał 

5. Chomicki Piotr 

6. Krawiec Tymoteusz 

7. Ostrzołek Dawid 

8. Krawczyk Kamil 

9. Lankocz Kamil

6.30; 17.00 

 

1. Popek Mateusz 

2. Krajczy Błażej 

3. Wrona Bartosz 

4. Sikora Michał 

5. Chomicki Piotr 

6. Krawiec Tymoteusz 

7. Ostrzołek Dawid 

8. Krawczyk Kamil 

9. Lankocz Kamil

6.30; 17.00; 19.00

 

1. Popek Mateusz 

2. Krajczy Błażej 

3. Wrona Bartosz 

4. Sikora Michał 

5. Chomicki Piotr 

6. Krawiec Tymoteusz 

7. Ostrzołek Dawid 

8. Krawczyk Kamil 

9. Lankocz Kamil

6.30; 17.00 

 

1. Popek Mateusz 

2. Krajczy Błażej 

3. Wrona Bartosz 

4. Sikora Michał 

5. Chomicki Piotr 

6. Krawiec Tymoteusz 

7. Ostrzołek Dawid 

8. Krawczyk Kamil 

9. Lankocz Kamil


 

7.30; 14.00
 

1. Popek Mateusz 

2. Krajczy Błażej 

3. Wrona Bartosz 

4. Sikora Michał 

5. Chomicki Piotr 

6. Krawiec Tymoteusz 

7. Ostrzołek Dawid 

8. Krawczyk Kamil 

9. Lankocz Kamil



 



 



 

7.30 
i nieszpory 15.30 



 

 


 


8 Tydzień - od 17 do 23 sierpnia

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30, 17.00 

 

1. Adamczyk Łukasz 

2. Zając Mateusz 

3. Brzdęk Szymon

4. Brzdęk Bartek

5. Kucza Karol 

6. Grudzień Remigiusz 

7. Janca Dominik 

8. Malinowski Mateusz 

17.00

 

1. Adamczyk Łukasz 

2. Zając Mateusz 

3. Brzdęk Szymon

4. Brzdęk Bartek

5. Kucza Karol 

6. Grudzień Remigiusz

7. Janca Dominik 

8. Malinowski Mateusz


 

6.30; 17.00 

 

1. Adamczyk Łukasz 

2. Zając Mateusz 

3. Brzdęk Szymon

4. Brzdęk Bartek

5. Kucza Karol 

6. Grudzień Remigiusz 

7. Janca Dominik 

8. Malinowski Mateusz 

6.30; 17.00 

 

1. Adamczyk Łukasz 

2. Zając Mateusz 

3. Brzdęk Szymon

4. Brzdęk Bartek

5. Kucza Karol 

6. Grudzień Remigiusz 

7. Janca Dominik 

8. Malinowski Mateusz 

6.30; 17.00 

 

1. Adamczyk Łukasz 

2. Zając Mateusz 

3. Brzdęk Szymon

4. Brzdęk Bartek

5. Kucza Karol 

6. Grudzień Remigiusz 

7. Janca Dominik 

8. Malinowski Mateusz 

6.30; 16.00 

 

1. Adamczyk Łukasz 

2. Zając Mateusz 

3. Brzdęk Szymon

4. Brzdęk Bartek

5. Kucza Karol 

6. Grudzień Remigiusz 

7. Janca Dominik 

8. Malinowski Mateusz 


 



 



 

7.30; 

14.00 
i nieszpory 15.30



 


 



 

9 Tydzień - od 24 do 30 sierpnia 

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota Niedziela

6.30; 17.00 

 

1. an. Dudek Paweł 

2. Bauerek Paweł 

3. Szymiczek Olaf 

4. Porwoł Miłosz 

5. Zielonka Samuel 

6. Sołtan Mateusz 

7. Stęchły Bartosz 

8. Wolny Rafał 

9. Zwierzyna Szymon 

17.00

 

1. an. Dudek Paweł 

2. Bauerek Paweł 

3. Szymiczek Olaf 

4. Porwoł Miłosz 

5. Zielonka Samuel 

6. Sołtan Mateusz 

7. Stęchły Bartosz 

8. Wolny Rafał 

9. Zwierzyna Szymon

6.30; 17.00 Msza przy kaplicy 
 

1. an. Dudek Paweł 

2. Bauerek Paweł 

3. Szymiczek Olaf 

4. Porwoł Miłosz 

5. Zielonka Samuel 

6. Sołtan Mateusz 

7. Stęchły Bartosz 

8. Wolny Rafał 

9. Zwierzyna Szymon


 

6.30; 17.00

 

1. an. Dudek Paweł 

2. Bauerek Paweł 

3. Szymiczek Olaf 

4. Porwoł Miłosz 

5. Zielonka Samuel 

6. Sołtan Mateusz 

7. Stęchły Bartosz 

8. Wolny Rafał 

9. Zwierzyna Szymon

6.30; 17.00 

 

1. an. Dudek Paweł 

2. Bauerek Paweł 

3. Szymiczek Olaf 

4. Porwoł Miłosz 

5. Zielonka Samuel 

6. Sołtan Mateusz 

7. Stęchły Bartosz 

8. Wolny Rafał 

9. Zwierzyna Szymon

6.30; 12.00; 13.00; 15.00; 16.00 

 

1. an. Dudek Paweł 

2. Bauerek Paweł 

3. Szymiczek Olaf 

4. Porwoł Miłosz 

5. Zielonka Samuel 

6. Sołtan Mateusz 

7. Stęchły Bartosz 

8. Wolny Rafał 

9. Zwierzyna Szymon


 



 

godz. 7.30
i nieszpory 15.30


 

 

OGŁOSZENIA

Od 31 sierpnia tj. od poniedziałku w tygodniu służymy według porządku przedwakacyjnego!
 

Pierwsza zbiórka po wakacjach dla wszystkich ministrantów 
odbędzie się w sobotę, 05 września 2020r. o godz. 11.00 w kościele. 

GRUPY 

Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV 
an. Siemieniec Grzegorz an. Warzeszka Mateuszan. Hajduczek Mateusz  an.  Prudel Maciej  
an. Tomiczek Kacper
 
an. Jeleń Bartosz 
 
an.  Cielusek Jakub 
 
an. Krótki Mateusz
Dzięcielski Bruno 
 
Bauerek Paweł 
 
an. Dudek Paweł an. Reiman Szymon 
 
Grzebak MateuszBiela Paweł 
 
Adamczyk Łukasz 
 
Grzybek Szymon 
 
Kaczmarczyk BartoszBlutko Wojciech 
 
Brzdęk Jakub 
 
Krawiec Tymoteusz 
 
Kozielski Nikodem  
 
Brzedęk Bartłomiej 
 
Dostoł Kacper 
 
Ostrzołek Dawid 
 
Kubik Dawid Brzdęk SzymonDostoł Patryk 
 
Porwoł Miłosz 
 
Kucza Karol Chomicki Piotr 
 
Grudzień Remigiusz 
 
Rakowski Kamil 
 
Lalak Kacper 
 
an.Jeleń Łukasz 
 
Jambor Jakub 
 
Reiman Mateusz 
 
Lalak Maksymilian 
 
Kałuża PawełJanca Dominik 
 
Sikora Michał 
 
Macionczyk Szymon 
 
Kula Marek 
 
Krajczy Błażej 
 
an.Szczeponek Artur 
 
Popek Mateusz 
 
Lankocz Kamil 
 
Michnik Mateusz 
 
Szczeponek Krzysztof 
 
Ruśniok Patryk 
 
Nakoneczny Grzegorz 
 
Potracki Dominik 
 
Szymiczek Olaf
 
Skiba ŁukaszOmyła Szymon 
 
Szuścik Mateusz 
 
Wolnik Patryk 
 
Skiba Mateusz
 
Parma Łukasz 
 
Zając Mateusz 
 
Wrona Bartosz 
 
Sosna Radosław
 
Skoczeń Karol 
 
 Malinowski Mateusz Wrona Seweryn 
 
Spałek Mariusz Smyczek Karol 
 
 Michnik Jakub Zielonka Samuel
 
 Szczeponek Dariusz Sołtan Mateusz 
 
 Jambor Samuel  
 Podeszwa Daniel Stęchły Bartosz 
 
  
 Adamczyk Karol Radzik Wojciech
 
  
 Adamczyk Szymon Wolny Rafał
 
  
 Glenc Kamil Zwierzyna Szymon 
 
  
 Krawczyk Kamil 
 
  

 

PLAN   SŁUŻBY   NIEDZIELNEJ

GODZINA07.0611.0614.06 21.0628.06   
Sobota
16.00
IBoże
Ciało
  III
 
 III   
7.30IIV IIIIII
 
   
9.30III IVIIIII   
11.00IIIII IIVIII   
16.00

 

IV

 

III

15.30 

II

15.30

I

15.30

IV

 


 

 

 

  

 

PLAN   SŁUŻBY   W   TYGODNIU

 PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTA

 

6.30

 

Grzebak Mateusz 
Dostoł Kacper
Dostoł Patryk
Krajczy Błażej
Nakoneczny Grzegorz 
Popek Mateusz

 

 

Przybyła Krzysztof 
Biela Paweł
Brzdęk Bartłomiej
Macionczyk Szymon
Omyła Szymon
Smyczek Karol 
Sołtan Mateusz
Szymiczek Olaf 

 

Jeleń Bartosz 
Biela Paweł
Grzebak Mateusz 
Jeleń Łukasz
Nakoneczny Grzegorz
Omyła Szymon 
Ruśniok Patryk 
 

 

Jeleń Łukasz  
Bauerek Paweł
Biela Paweł
Omyła Szymon
Sołtan Mateusz

 

 




Hajduczek Mateusz
Brzdęk Jakub
Jambor Jakub 
Kaczmarczyk Bartosz
Macionczyk Szymon
Malinowski Mateusz 
Podeszwa Daniel
Ruśniok Patryk
Skiba Mateusz
Skoczeń Karol
Smyczek Karol
Stęchły Bartosz
Szczeponek Artur
Szczeponek Dariusz
Szczeponek Krzysztof 
Tomiczek Kacper
Wolny Rafał
Wrona Seweryn 
Zielonka Samuel

 

Potracki Dominik
Brzdęk Bartłomiej
Brzdęk Szymon
Dostoł Kacper





PIĄTEK godz. 17.00

Dudek Paweł
Grzebak Mateusz 
Grzybek Szymon
Jambor Samuel 
Janca Dominik 
Kozielski Nikodem
Krawczyk Kamil 
Kubik Dawid
Kula Marek
Lankocz Kamil 
Michnik Jakub 
Ostrzołek Dawid
Piprek Jakub
Porwoł Miłosz 
Rakowski Kamil
Radzik Wojciech
Reiman Mateusz
Sikora Michał
Skiba Łukasz
Sosna Radosław
Spałek Mariusz 
Szymiczek Olaf

 

 

     

 

17.00

 

Siemieniec Grzegorz 
Dzięcielski Bruno
Glenc Kamil
Grzybek Szymon 
Jambor Jakub 
Jambor Samuel 
Kałuża Paweł
Kucza Karol
Lalak Kacper
Lalak Maksymilian
Rakowski Kamil
Ruśniok Patryk
Sikora Michał
Skoczeń Karol
Skiba Łukasz
Skiba Mateusz 
Sosna Radosław
Spałek Mariusz 
Szczeponek Krzysztof
Tomiczek Kacper
Wrona Bartosz

 

Adamczyk Łukasz 
Grudzień Remigiusz
Kaczmarczyk Bartosz
Kubik Dawid
Ostrzołek Dawid
Stęchły Bartosz 
Szuścik Mateusz
Wrona Bartosz 
Zwierzyna Szymon

 

Siemieniec Grzegorz 
Adamczyk Karol
Adamczyk Szymon
Blutko Wojciech
Brzdęk Jakub
Chomicki Piotr
Kozielski Nikodem
Krótki Mateusz
Lalak Kacper
Lalak Maksymilian
Prudel Maciej
Reiman Mateusz
SzczeponekDariusz
Wolny Rafał
Zwierzyna Szymon

 

 

Hajduczek Mateusz 
Cielusek Jakub
Dudek Paweł
Grudzień Remigiusz
Wrona Seweryn