Porządek nabożeństw

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18.10. – 25.10.2020r.

18.10.  –  XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

  730    + Klarę Wardęga – int. od mieszkańców Uchylska               

  930   Do Op. Bożej w int. małżonków przeżywających 15-lat po ślubie: Maria i Tadeusz Kula, Anna i Zenon Kaczmarczyk, 

           Izabela i Ryszard Spyrka   

1100    Za parafian

1300    Do Op. Bożej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Anioła Stróża 

           na dalsze lata życia dla  Józefa Adamczyk  z okazji  80-tej  rocznicy urodzin oraz o Boże błog.

           dla całej rodziny       

1500    Nabożeństwo różańcowe 

1600    ++ Władysława Turchał, jego rodziców Jana i Magdalenę, brata Piotra, Henryka Bugiel, 

Gertrudę i Wilhelma Skiba, Jana Polnik, Waltra, Paulinę i Józefa Loga

19.10. -   PONIEDZIAŁEK 

  630   Do Ducha Świętego od czcicieli

1700   1) ++ Waltra Loga, synową Mirelę, rodziców, Józefa, Paulinę, Marię, Pawła Koczy, Alinę,

              Franciszka Krótki, Gertrudę, Wilhelma Skiba, zięciów Jana Polnik, Władysława Turchał,

              dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące  

         2) O radość życia wiecznego dla śp. Jana Margiciok na pamiątkę urodzin                       

20.10. –  WTOREK – Wspomnienie  św. Jana  Kantego,  prezb. 

  630   Za parafian

1200   Ślub rzymskiKarol Parzych -  Patrycja Kupka

1700   1) ++ Anielę Wajda w 1 rocz. śm., męża Eugeniusza                 

           2) + Danielę Gonsior – int. od koleżanek i kolegów Szkoły Podstawowej z Gorzyczek                         

21.10. –  ŚRODA    

  630    ++ dusze w czyśćcu cierp.

1200    Do Op. Bożej w int. rodziców Teresy i Franciszka Parzych oraz Małgorzaty i Piotra Kupka -

           jako  podziękowanie za dar życia i trud w wychowaniu Patrycji i Karola

1700      1) + Pawła Zając w 10 rocz. śm.                                              

 2) + Waldemara Durka  – int. od rodziny Grześ        

22.10. –  CZWARTEK – Wspomnienie  św. Jana  Pawła  II, pap.

  630    Int. wolna

1700    1)  ++ Jadwigę i Wiktora Trzeciak, syna Eugeniusza, synową Ewę

            2) ) + Klarę Wardęga – int. od rodzin Hanak i Krzystała                 

23.10. –  PIĄTEK    

  630    Int. wolna        

1700     1)  + Jerzego Nielaba w 5 rocz. śm.                     

            2)  O radość życia wiecznego dla śp. Tadeusza Folwarski na pamiątkę urodzin            

24.10. –  SOBOTA    

  630     Int. wolna

1500  W Uchylsku:  + Danielę Gonsior, jej rodziców i teściów              

1600  1) ++ Leona Adamczyk w 10 rocz. śm., żonę Anielę, synową Barbarę

         2) ++  Bronisława Jordan, żonę Salomeę, syna Henryka, córkę Annę, 2 zięciów, wnuka Marka , dziadków   

25.10.  –  Uroczystość rocznicy  poświęcenia  kościoła własnego

  730   ++ Alfreda, Irenę Machaczek, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Halinę Paszenda, syna Mirosława

  930   Do Op. Bożej w int. małżonków przeżywających 20-lat po ślubie: Lucyna  i  Paweł  Kożuch        

1100    1)  KIERMASZ:   W int. parafian

           2)  Do Op. Bożej przez wstawiennictwo M.B.N.P.  z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie,  

                Boże błog., opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża na dalsze wspólne lata życia dla  Danuty i Stanisława

                Kwiatkowski  z okazji   50-tej  rocznicy ślubu oraz o Boże błog. dla całej rodziny       

1515    Nabożeństwo różańcowe 

1600    ++ Salomeę, Edwarda Czech, Helenę, Emila Juzek, Reginę, Józefa, Stanisława Karnówka, 

            Jana Kretek