Porządek nabożeństw
17.03.24 - 24.03.2024 r.
17.03. – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
730 ++ Roberta Lubszczyk w 5 rocz. śm., ojca Mieczysława, dziadków, Romana Lubszczyk,
oraz Helenę i Eugeniusza Zielińskich
930 ++ Huberta Krakowczyk w 10 rocz. śm. i żonę Leokadię
1100 + Henryka Kucza w 1 rocz. śm.
1500 Gorzkie żale
1600 ++ Franciszka Bażan, żonę Wandę, rodziców z obu stron, Józefa Bażan, Jana Głąb, rodziców i teściów,
Marka Barciok, Stefana i Marzenę Głąb, Alfonsa Karwat, pokrew. Bażan, Jordan, Kozielski i Głąb
18.03. – PONIEDZIAŁEK
630 O łaskę życia wiecznego dla śp. Zygmunta Błędowskiego i żonę Genowefę – int. od rodziny
Smiatek
800 Za parafian
1700 1) + Engelberta Stebla w 6 rocz. śm,
2) ++ Józefa Janik, jego rodziców i rodzeństwo, Bronisławę i Wilhelma Bażan, Agnieszkę i Jana
Łukaszczyk, Augustyna Mocz oraz Stefana Ganita
19.03. – WTOREK - Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP
630 Do Św. Józefa z prośbą o zdrowie, Boże błogosł. i potrzebne łaski w pewnej int.
800 Za parafian
1700 1) Ku czci Św. Józefa w int. czcicieli i imienników oraz stolarzy, cieśli i drwali z naszej parafii
2) O wieczną radość dla śp. Marka Jendrowiaka na pamiątkę urodzin
3) O wieczną radość dla śp. Józefa Czaicki na pamiątkę urodzin
20.03. – ŚRODA
630 + Artura Smyczyk – int. od Mieczysławy Mazur
800 Za parafian
1700 1) ++ Amalię i Józefa Grzybek, syna Jana oraz Gertrudę i Józefa Wysłucha, pokrew. z obu stron
2) + Wiesławę Bochenek – int. od cioci Teresy Citak z Muszyny, Barbary Wietechy z Krynicy
Aleksandry i Roberta Rypel z Krynicy oraz od Danuty i Janusza Romaniak z Warszawy
3) + Dorotę Pajda w 30 dzień po śm._
21.03. – CZWARTEK
630 Do Op. Bożej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł., opiekę
Anioła Stróża z okazji 70-tej rocznicy urodzin i Boże błogosł.. dla całej rodziny w pewnej int.
1700 1) W int. przyjmujących obraz Matki Boskiej Szensztackiej
2) ++ Marię i Franciszka Lenczyk, syna Eryka, Marię i Adolfa Skrzypiec, Gertrudę Wieczorek,
Agnieszkę i Jana Lenczyk
3) ++ Annę Bernatik i męża Józefa
22.03. – PIĄTEK
630 O radość życia wiecznego dla śp. Zygmunta Błędowskiego – int. od rodziny Balcar
1700 1) ++ Stanisława Kosińskiego w kolejną rocz. śmierci, rodziców, teściów oraz Elżbietę
i Ryszarda Adamczyk
2) + Jana Marek w 30 dzień po śm.
23.03. – SOBOTA
630 + Jadwigę Franek w 30 dzień po śm.
1600 1) ++ Klarę Wardęga, Augustę i Edwarda Wardęga, syna Franciszka, jego żonę Annę, syna
Kazimierza, zm. z rodzin Wardęga, Balard
2) ++ Antoniego Moses, jego rodziców Alojzego i Alojzję oraz Ludwika, Monikę i Konrada
Klyszcz, dziadków
24.03. – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ
730 ++ Pelagię Grzebak w 6 rocz. śm., jej rodziców Gertrudę i Seweryna Adamczyk, teściów
Anielę i Jana Grzebak
930 ++ Stefanię i Leonarda Zientek, syna Romana, ich rodziców, rodzeństwo z rodzin Zientek,
Grzybek, Lenczyk, Eryka Adamczyk, Alojzego i Sewerynę Chromik, syna Krystiana,
Leszka Koczor, Bronka Adamczyk, Karola Glenc i Dariusza Grzybek
1100 Za parafian
1300 Do Op. Bożej z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie, Boże błogosł., opiekę
Anioła Stróża w int. Jerzego Porwoł z okazji 70-tej rocznicy urodzin i Boże błogosł.
dla całej rodziny
1500 Gorzkie żale
1600 ++ Stanisława Lenczyk w 25 rocz. śm., żonę Jadwigę