Plan kolęd

Kolęda 2019-2020

 

ADWENT

 

SOBOTA - 30.11.2019 godz. 12.30

1. Uchylsko od 1 (Adamczyk) - 21 Staniek

2. Uchylsko od 44A (Glenc) - 69A (Przybyła) 

NIEDZIELA - 01.12.2019 godz. 13.00

1. Uchylsko od Olzy 38 Biskupek - 62A Mysliwiec

2. Kopalniana 64 - 57, Zdrojowa, Spacerowa, Szpakowa, Słowikowa

SOBOTA – 07.12.2019 godz. 12.30

1. Leśna 7 - 44

2. Leśna od 1 – 5 oraz Kwiatowa

NIEDZIELA - 08.12.2019 godz. 13.00

1. Wyzwolenia 1 (Tomaszek) – 65 (Siemieniec) 

2. Prusa od końca

WTOREK 10.12.2020 godz. 15.00

1. Kozielska od początku

CZWARTEK 12.12.2020 godz. 15.00

2. Gorzyce: Mickiewicza od 1 (Szkatuła) do końca

SOBOTA – 14.12.2019 godz. 12.30

1. Gorzyczki: Kopalniana od 55 (Szulik) do 32a (Koczy)

2. Gorzyczki: Kopalniana od początku 1 (Janik) do 32 (Łukaszek)

NIEDZIELA - 15.12.2019 godz. 13.00

1. Gorzyczki: Polna od 28 (Kuczera) – 11 (Wieczorek) 

2. Gorzyczki: Polna od 44 (Piprek) - 10 (Tyma) 

WTOREK 17.12.2020 godz. 15.00

1. Kościelna od początku oraz Strażacka

ŚRODA 18.12.2020 godz. 15.00

1. Gorzyce: Raciborska str. lewa od 1 - 53 (Lamczyk )

CZWARTEK 19.12.2020 godz. 15.00

2. Kopernika od końca do 2 (Sanecznik) w trakcie ul. Jana Pawła II i Cicha

SOBOTA – 21.12.2019 godz. 12.30

1. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od początku 1 (Wolny) - 51 (Szczęsny)

2. Gorzyczki: Wiejska str. lewa 65a (Klyszcz) - do końca 110 (Kwaśnica)

NIEDZIELA - 22.12.2019 godz. 13.00

1. Gorzyczki: Wiejska str. prawa od początku 13 (Toman) - 39 (Pienkos) 

2. Gorzyczki Wiejska str. prawa od końca 112 - 54 (Parma)

 

BOŻE NARODZENIE
 

PIĄTEK- 27.12.2019 godz. 12.30

1. Rybnicka od 100 (Hernik), Sienkiewicza, do Rybnicka 67 (Rączka)

2. Rybnicka od początku 1 (Kościelny) - Słowackiego 18 (Bażan)

SOBOTA - 28.12.2019 godz. 12.30

1. Bogumińska (od Sitek) do szkoły

2. Zamkowa od WOLO oraz Raciborska str. lewa od 93 (Dłucik) - 57 (Zapotoczny) 

NIEDZIELA– 29.12.2019 godz. 12.30

2. Ogrodowa od początku

PONIEDZIAŁEK – 30.12.2019 godz. 12.30

1. Gorzyce: Wiejska od 45 (Jeleń) do 27 (Wieczorek) 

2. Gorzyce: Wiejska od 2 (Płaczek) do 26 (Migdoł) 

 

NOWY ROK

 

CZWARTEK 02.01.2020 godz. 15.00

1. Gorzyce i Gorzyczki: Strzelnicza od początku oraz Łączna

SOBOTA- 04.01.2020 godz. 12.30

1. Wierzbowa ( od początku), Jesionowa 

2. Klonowa, Kasztanowa, Akacjowa 

NIEDZIELA– 05.01.2020 godz. 13.00

2. Średnia od 1 - 35 

WTOREK 07.01.2020 godz. 15.00

1. Stawowa od początku 1 (Podeszwa) Raciborska 50, 52, 54 oraz Olchowa 1a, 3, 5

ŚRODA 08.01.2020 godz. 15.00

1. Gorzyce Polna 1 do końca 19 (Folwarski)

CZWARTEK - 09.01.2020 godz. 15.00

1. Piaskowa od końca ( Wojciechowski ) do 27 ( Błaszczok)

2. Piaskowa od początku (Bażan) do 23 (Paloc)

SOBOTA - 11.01.2020 godz. 12.30

1. Orzechowa 8 Witosz - 1 Pałyga oraz Gorzyce Raciborska str. prawa od 2 - 48 

2. Gorzyce: Raciborska str. prawa od końca 90, Wiśniowa, do Raciborskiej 56 (Maciejczyk)

NIEDZIELA - 12.01.2020 godz. 13.00

1. Gorzyczki: Raciborska 1 - 41 

2. Gorzyczki: Raciborska od 43, Nowa, Krótka do Raciborskiej 88

NIEDZIELA 19.01.2020 godz. 13.00

Kolęda dodatkowa

1. ks. Stefan Stebel

2. ks. Piotr Żymańczyk