Porządek nabożeństw

16.06.24 - 23.06.2024 r.

16.06. – XI  NIEDZIELA  ZWYKŁA 

  730  ++ dusze w czyśćcu cierp.            

  930  Za parafian

1100   + Elżbietę Szweda w 1 rocz. śm. 

1530  Nieszpory niedzielne

1600  ++ Józefa Tomas w 20 rocz. śm., syna Grzegorza, wnuka Sebastiana, rodziców i rodzeństwo

             z obu stron

17.06. – PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie  św.  Brata Alberta  Chmielowskiego,  zak.   

  630  W pewnej int. 

1700  1) ++ Antoniego Sowada, jego rodziców, rodzeństwo i teściów

        2) O radość życia wiecznego dla śp. Andrzeja Gajzlera – int. od rodziny Tęcza   

18.06. –  WTOREK 

   630  W pewnej int.

1700   1) ++ Stanisława Grzegorzek, żonę Elżbietę, syna Antoniego, Juliannę i Huberta Dłucik,

                   syna Jana i pokrew.

         2) + Genowefę Loga w 30 dzień po śm.

         3) + Teresę Świerczek w 30 dzień po śm.   

19.06. –  ŚRODA 

  630  Do Op. Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej i Anioła Stróźa w podziękowaniu za łaskę

        uzdrowienia, z prośbą o dalsze Boże błog., zdrowie i opiekę dla całej rodziny

1700  1) ++ Romana Pukowskiego w 20 rocz. śm., syna Marcina                 

        2) ++ Krystynę Ciuberek w 5 rocz. śm., męża Teodora

        3) O wieczną radość nieba dla śp. Elżbiety i Hilarego Kołek na pamiątkę urodzin

20.06. –  CZWARTEK 

  630  za ++ z rodziny

1700  1) W int. przyjmujących obraz Matki Boskiej Szensztackiej

        2) + Zygmunta Okoń w 1 rocz. śm.

        3) + Grażynę Grzegoszczyk w 30 dzień po śm.

21.06.  – PIĄTEK –  Wspomnienie  św. Alojzego  Gonzagi,  zak.

  630  ++ dusze w czyśćcu cierpiące

  800  Msza św. w int. dzieci i młodzieży na zakończenie roku szkolnego

1700  1) Do Miłosierdzia Bożego od czcicieli

        2) ++ Agnieszkę, Alojzego Zganiacz, rodziców, rodzeństwo z obu stron.

22.06. –  SOBOTA

  630  ++ Józefa  Krzystała w 15 rocz. śm., rodziców, teściów i pokrew. z obu stron

1500  W Uchylsku: + Elżbietę Kołek – int. od członkiń KGW z Uchylska

1600 1) ++ Anielę Adamczyk, męża Leona, zięcia Floriana, synową Barbarę, Adolfa i Jadwigę 

             Adamczyk, Alojzego, Marię i Kazimierza Staniczek, Salomeę i Franciszka Skrzyszowski,

            Stefana i Dorotę Kaczmarek, Genowefę i Teodora Loga

        2) ++ Franciszka Kwaśnica w 5 rocz. śm., jego rodziców i teściów, pokrew. Kwaśnica, Kura

23.06. –  XII  NIEDZIELA ZWYKŁA 

  730  Za parafian            

  930  Int. wolna.

1100   + Andrzeja Bujnowskiego – int. od rodziny Czarków

1530  Nieszpory niedzielne

1600  Int. wolna