P O R Z Ą D E K   N A B O Ż E Ń S T W   16 – 23.06.2019

 

16.06. – NIEDZIELA - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

730 1) Do Op. Bożej przez wstawiennictwo M.B.N.P. z podzięk. za odebrane łaski z prośbą

           o zdrowie, Boże błog., opiekę Anioła Stróża na dalsze wspólne lata życia dla

           Katarzyny i Mirosława z okazji 25-tej rocznicy ślubu oraz o Boże błog. dla

          całej rodziny

         2) Annę Warzeszka w 20 roczn. śm., męża Henryka, syna Waldemara.              

930 ++ Genowefę Franek, rodziców z obu stron                                     

1100  ++ Gertrudę, Alojzego Rybarz, córkę Stefanię, syna Józefa, Alojzję Dąbek

1530 Nieszpory niedzielne

1600++ Kazimierza Kotowicz w 9 roczn. śm., rodziców z obu stron

 

17.06. - PONIEDZIAŁEK – Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zak.

630  ++ dusze w czyśćcu cierp.

1700 1) ++ Roberta Kłosek, 2 żony, Krystynę Brawański, Helenę, Antoniego Zichlarz, syna

          Edwarda, wnuka Artura    

         2) ++ Romana Pukowski w 15 roczn. śm., rodziców z obu stron 

 

18.06. – WTOREK   

630 W klasztorze: Za ++ siostry Elżbietanki, rodziców, rodzeństwo, krewnych,

                             kapłanów, dusze w czyśćcu cierpiące                                

1700   1) W int. Ojczyzny        

         2) ++ Józefa Długi, brata, ich rodziców, Jana, Jadwigę Tomas, 3 synów, wnuka

         Grzegorza, Stefana Adamczyk, Gertrudę Lach, Marię Morcinek i pokrew.  

 

19.06. – ŚRODA

800 Msza św. dziękczynna w int. dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej

         z okazji zakończenia roku szkolnego      

1700 1) ++ Grzegorza Mrozek i jego rodziców

         2) ++ Adelajdę i Henryka Glenc, Grzegorza Mrozek, Dorotę, Pawła Bujok, Gertrudę

         Wieczorek,  Jana Zając, Marię, Pawła Kuchejda, Andrzeja Bugla i Roberta Paszenda

 

20.06. – CZWARTEK – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

- BOŻE CIAŁO                             

   630 W pewnej int.

   800 Za parafian          

1100 Int. wolna

1530   Nabożeństwo eucharystyczne    

1600  ++ rodziców Marię i Pawła.

 

21.06. – PIĄTEK – Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak.

630  W pewnej int.

1700 1) Do Miłosierdzia Bożego od czcicieli     

         2) ++ Jerzego Płaczek, jego rodziców i teściów, zm. z pokrew. Płaczek, Staniczek,

         Hytroszek

 

22.06 – SOBOTA

630 Int. wolna

1500 Do Op. Bożej przez wstawiennictwo M.B.N.P. z podzięk. za odebrane łaski

        z prośbą o zdrowie, Boże błog., opiekę Anioła Stróża na dalsze wspólne lata

        życia dla Gabrieli i Stanisława Dyringer z okazji 20-tej rocznicy ślubu

       oraz o Boże błog. dla całej rodziny                                    

1600 1) ++ Leona i Anielę Adamczyk, rodziców z obu stron, synową Barbarę, Stefana, Dorotę

         Kaczmarek,  Salomeę, Franciszka Skrzyszowski, Marię, Alojzego Staniczek, Teodora

         Loga i pokrew.

         2) ++ Józefa Tomas w 15 roczn. śm., syna Grzegorza

1700 W Uchylsku: ++ Amalię Kałuża w 25 roczn. śm., męża Maksymiliana, Lidię,

        Stefana Glenc, Józefa Krypczyk, Henrykę i Dariusza Kałuża, zm. z pokrew.,

        dusze w czyśćcu cierpiące    

 

23.06. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

730    ++ Bonifacego Jeleń, zm. z rodzin Jeleń, Adamczyk.            

930 ++ Zygmunta Kuczok, rodziców Elżbietę i Władysława                               

1100 ++ Antoniego Pytlik i Jana Pałyga

1530 Nabożeństwo eucharystyczne

1600 + Stanisława Jezusek