OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16 - 23.06.2019

NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. TRÓJCY

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

Zbiórka na poszkodowanych w pożarze.

15.30 Nieszpory niedzielne

16.00. Dzień Skupienia dla Narzeczonych.

8.00. Msza św. w int. dzieci i młodzieży gimnazjalnej na

zakończenie roku szkolnego.

16.30. Różaniec, a po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy

UROCZYSTOŚĆ NAJŚW. CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

W tym dniu przez udział w procesji składamy publiczne wyznanie wiary wobec Najświętszego Sakramentu.

Tegoroczna procesja odbędzie się w Kolonii Fryderyk i Kraskowcu. O godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w kaplicy przy szkole w Kolonii Fryderyk, a po niej wyruszymy w procesji ulicami: Leśną, Średnią, Wyzwolenia, Kopalnianą do skrzyżowania z Leśną, gdzie nastąpi zakończenie uroczystości,

Dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. biorą udział w procesji w strojach komunijnych. Zapraszamy również panie w strojach regionalnych, strażaków, Rycerzy Kolumba, poczty sztandarowe, grupy parafialne oraz maleńkie dzieci do sypania kwiatów.

Nabożeństwa eucharystyczne odbywać się będą przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę o godz. 15.30.

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

PIĄTEK

Ks. abp Wiktor Skworc udzielił dyspensy od pokarmów mięsnych. Tych którzy skorzystają z dyspensy, ks. Arcybiskup zachęca do podjęcia dzieł miłosierdzia lub innych czynów pokutnych.

6.00. Różaniec za zmarłych.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

15.00. Droga Krzyżowa, Koronka

16.00. Cicha Adoracja

16.30. Wspólne nabożeństwo

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta specjalna przeznaczona na spłatę  kosztów związanych z budową domu parafialnego oraz probostwa.

15.30   Nabożeństwo eucharystyczne.

-         W dniach 14 - 25.01.2020 organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Program znajduje się w gablotkach i na stronie internetowej parafii. Spotkanie przed pielgrzymką odbędzie się we wtorek 18. czerwca o godz. 18.00 w salce z tyłu kościoła. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

-         Na czas wakacji księża przyjmują intencje mszalne. Chętni mogą zgłosić się do poszczególnych kapłanów.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego.