OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 – 24.02.2019

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta specjalna przeznaczona na spłatę   kosztów związanych z budową domu parafialnego oraz probostwa

15.30. Nieszpory niedzielne.

16.30. Różaniec, a po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej

Pomocy

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu

6.00. Różaniec za zmarłych

VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta na potrzeby parafii.

11.00. Msza św. dziękczynna z okazji 150-lecia konsekracji naszego kościoła sprawowana przez Ks. Abpa Wiktora Skworca Metropolitę Katowickiego.

15.30. Nieszpory niedzielne.

-         W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość 150-lecia poświęcenia naszego kościoła. Bardzo cieszymy się, że będzie w niej uczestniczył Ks. Abp Wiktor Skworc Metropolita Katowicki. Ks. Arcybiskup odprawi Mszę św., wygłosi Słowo Boże, a potem poświęci nowy dom parafialny i probostwo. Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. poczty sztandarowe, panie w strojach regionalnych, Rycerzy Kolumba, służbę liturgiczną.

-         W dniach 5 -13 maja 2019 r. odbędzie się III Archidiecezjalna Pielgrzymka Osób Chorych, Niepełnosprawnych, ich Rodzin i wszystkich chętnych diecezjan do Lourdes. Przejazd nastąpi specjalnym pociągiem. W pielgrzymce będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 350 osób. Będą im towarzyszyć lekarze, pielęgniarki, wolontariusze i księża. Szczegóły na stronie internetowej i na plakatach.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego.