OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 – 29.04.2018

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – dzień modlitw o powołania

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.30. Nieszpory niedzielne.

Święto św. Marka Ewangelisty

16.30. Różaniec i nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

Po Mszy św. wieczornej wyruszymy w procesji do kaplicy MB na starym cmentarzu, by modlić się o urodzaje.

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu

6.00. Różaniec za zmarłych.

17.00. Msza św. szkolna

19.00. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w salce św. o. Pio.

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.30. Nieszpory niedzielne.

-         Małżonków przeżywających swoje 25, 50, 55, 60 rocznice ślubu zapraszamy do katedry na Mszę św. pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa w niedzielę 20 maja br. o godz. 12. Podczas Mszy Świętej małżonkowie jubilaci otrzymają uroczyste błogosławieństwo, zaś po Eucharystii zapraszamy na wspólne świętowanie na placu obok katedry. Zgłoszenia w Wydziale Duszpasterstwa Rodzin do 4 maja br. w godz. 7.30–15.30 pod nr. tel. 519 546 196 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

-         W sobotę 26. maja br. chcemy zorganizować Festyn Parafialny. Osoby, które chcą ofiarować fanty prosimy o przynoszenie ich do zakrystii lub na probostwo. Prosimy także, aby zgłosiły się do zakrystii lub na probostwo osoby, które chcą podarować swoje ciasta lub potrzebne do wypieków produkty.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego.

-         W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Mariana Grześ i Michała Tatarczyka.