OGŁOSZENIA



               Najbliższa zbiórka odbędzie się w czwartek 21.11.2019r., o godz. 16.00 w kościele.

 

 

GRUPY 

Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV
an. Siemieniec Grzegorz an. Warzeszka Mateusz an. Hajduczek Mateusz  an.  Prudel Maciej 

an. Tomiczek Kacper

an. Jeleń Bartosz
an.  Cielusek Jakub
an. Krótki Mateusz
Dzięcielski Bruno
Bauerek Paweł

an. Dudek Paweł 

an. Reiman Szymon
Grzebak Mateusz Biela Paweł
Adamczyk Łukasz
Grzybek Szymon
Kaczmarczyk Bartosz Blutko Wojciech
Brzdęk Jakub
Krawiec Tymoteusz
Kozielski Nikodem 
Brzedęk Bartłomiej
Dostoł Kacper
Ostrzołek Dawid
Kubik Dawid Brzdęk Szymon Dostoł Patryk
Porwoł Miłosz
Kucza Karol Chomicki Piotr
Grudzień Remigiusz
Rakowski Kamil
Lalak Kacper
an.Jeleń Łukasz
Jambor Jakub
Reiman Mateusz
Lalak Maksymilian
Kałuża Paweł
Janca Dominik
Sikora Michał
Macionczyk Szymon
Kula Marek
Krajczy Błażej
an.Szczeponek Artur
Popek Mateusz
Lankocz Kamil
Michnik Mateusz
Szczeponek Krzysztof
Ruśniok Patryk
Nakoneczny Grzegorz
Potracki Dominik
Szymiczek Olaf
Skiba Łukasz Omyła Szymon
Szuścik Mateusz
Wolnik Patryk
Skiba Mateusz
Parma Łukasz
Zając Mateusz
Wrona Bartosz
Sosna Radosław
Skoczeń Karol
Wrona Seweryn
Szczeponek Dariusz Smyczek Karol
Zielonka Samuel

Sołtan Mateusz
 

Stęchły Bartosz
   

 

Radzik Wojciech
Wolny Rafał
Zwierzyna Szymon 

   

 

 

PLAN   SŁUŻBY   NIEDZIELNEJ

GODZINA 17.11 24.11  01.12  08.12 15.12
22.12
25.12

26.12

Sobota
16.00
IV III   II
I IV III    
7.30 IV III

 II

I IV
III II I
9.30 I IV  III II I IV III  II
11.00 II I  IV III II I IV III
16.00

15.30


III

15.30

II

15.30

 

I

15.30

 

IV

15.30

 

III

15.30

 

II

15.00

 

I

 15.30

 IV

 

 

PLAN   SŁUŻBY   W   TYGODNIU

 

 

PONIEDZIAŁEK

 

WTOREK

 

ŚRODA

 

CZWARTEK

 

PIĄTEK

 

SOBOTA

 

6.30

 

Grzebak Mateusz

 

Dostoł Kacper

Dostoł Patryk

Krajczy Błażej

Nakoneczny Grzegorz
Popek Mateusz

 

 

 

 

Kościelny Franciszek

 

Biela Paweł
Brzdęk Bartłomiej

Kościelny Franciszek

Macionczyk Szymon

Omyła Szymon

Przybyła Krzysztof

Smyczek Karol
Sołtan Mateusz

Szymiczek Olaf

 

Jeleń Bartosz

Jeleń Łukasz

Nakoneczny Grzegorz

Skiba Łukasz

Skiba Mateusz

 

Jeleń Łukasz 

 

Bauerek Paweł

Biela Paweł

Jeleń Łukasz

Omyła Szymon

Sołtan Mateusz

 

 

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

Hajduczek Mateusz

 

Brzdęk Jakub
Grzebak Mateusz

Jambor Jakub
Kaczmarczyk Bartosz
Macionczyk Szymon
Ruśniok Patryk
Skiba Mateusz

Skoczeń Karol
Smyczek Karol
Stęchły Bartosz
Szczeponek Artur
Szczeponek Dariusz

Szczeponek Krzysztof
Tomiczek Kacper
Wolny Rafał

Wrona Seweryn
Zielonka Samuel

 

Potracki Dominik

 

Brzdęk Bartłomiej
Brzdęk Szymon
Dostoł Kacper

 

 

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

 

 

Dudek Paweł
Grzybek Szymon

Janca Dominik
Kozielski Nikodem

Kubik Dawid

Kula Marek

Lankocz Kamil
Omyła Szymon
Ostrzołek Dawid
Piprek Jakub

Porwoł Miłosz
Rakowski Kamil

Radzik Wojciech

Reiman Mateusz
Sikora Michał
Skiba Łukasz
Sosna Radosław
Szymiczek Olaf

 

 

         

 

17.00

 

Siemieniec Grzegorz

 

 

Dzięcielski Bruno

Grzybek Szymon
Jambor Jakub
Kałuża Paweł

Kucza Karol

Lalak Kacper

Lalak Maksymilian

Rakowski Kamil
Ruśniok Patryk
Sikora Michał

Skoczeń Karol

Sosna Radosław

Szczeponek Krzysztof
Tomiczek Kacper

Wrona Bartosz

 

Adamczyk Łukasz

 


Grudzień Remigiusz

Kaczmarczyk Bartosz

Kubik Dawid

Ostrzołek Dawid
Stęchły Bartosz
Szuścik Mateusz

Wrona Bartosz
Zwierzyna Szymon

 

Siemieniec Grzegorz

 

 

Blutko Wojciech

Brzdęk Jakub

Chomicki Piotr

Kozielski Nikodem

Krótki Mateusz

Lalak Kacper

Lalak Maksymilian

Prudel Maciej

Reiman Mateusz

SzczeponekDariusz

Wolny Rafał

Zwierzyna Szymon

 

 

Hajduczek Mateusz

 

Cielusek jakub

Dudek Paweł

Grudzień Remigiusz

Wrona Seweryn