SŁUŻBA W WAKACJE !!!

Służymy od poniedziałku do niedzieli. W niedzielę służymy na Mszy św. o godz. 7.30 i nieszporach o godz.15.30.

 1 Tydzień - od 25 czerwca do 1 lipca

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza Św. godz. 6.30 i 17.00

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak Mateusz

3.  Kaczmarczyk Bartosz

4.  Kozielski Nikodem

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

Msza Św. godz. 15.30 i 17.00

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak Mateusz

3.  Kaczmarczyk B.

4.  Kozielski Nikodem

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

Msza Św. godz. 17.00

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak Mateusz

3.  Kaczmarczyk B.
4.  Kozielski Nikodem

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

Msza Św. godz. 17.00

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak Mateusz

3.  Kaczmarczyk B.
4.  Kozielski Nikodem

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

Msza Św. godz. 6.30; 9.00 i 17.00

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak Mateusz

3.  Kaczmarczyk B.

4.  Kozielski Nikodem

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

Msza Św. godz. 11.00; 15.00 i 16.00

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak M.

3.  Kaczmarczyk B.

4.  Kozielski N.

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1.  an. Zając Dawid

2.  Grzebak Mateusz

3.  Kaczmarczyk B.

4.  Kozielski Nikodem

5.  Ruśniok Patryk

6. Wolny Rafał

7.   Wrona Bartosz

8.  Wrona Seweryn

 

2 Tydzień - od 2 lipca do 8 lipca

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza Św. godz. 17.00

 

1.  an. Siemieniec Grzegorz

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

Msza Św. godz. 17.00

 

1.  an. Siemieniec G.

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

Msza Św. godz. 6.30 i 17.00

 

1.  an. Siemieniec G.

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

Msza Św. godz. 6.30. i 17.00

 

1.  an. Siemieniec G.

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

Msza Św. godz. 6.30. i 17.00

 

1.  an. Siemieniec G.

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

Msza Św. godz. 6.30; 11.00; 13.00 i  16.00

 

1.  an. Siemieniec G.

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1.  an. Siemieniec G.

2.   Jambor Jakub

3.  Skiba Łukasz

4.  Skiba Mateusz

5.  Smyczek Karol

6.  Stęchły Bartosz

7. Ostrzołek Dawid

 

3 Tydzień - od 09 lipca do 15 lipca

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza Św. godz. 6.30 i 17.00

 

1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

Msza Św. godz. 17.00

 

 

1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

Msza Św. godz. 6.30 i 17.00

 

 1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

Msza Św. godz. 12.00 i 17.00

 URODZINY KS. PIOTRA

 

1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

Msza Św. godz. 17.00 i 19.00

 

 1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

Msza Św. godz. 6.30; 15.00 i 16.00

 

 1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1.  an. Warzeszka M.

2.   Chomicki Piotr

3.  Jeleń Łukasz

4.  Krajczy Błażej

5.  Popek Mateusz

6.  Sołtan Bartosz

7. Szymiczek Olaf

 

4 Tydzień - od 16 lipca do 22 lipca

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Szymon

5.    Michnik Mateusz

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek Krzysztof

9. Tomiczek Kacper

Msza św. godz. 17.00

 

 1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Sz.

5.  Michnik Mateusz

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek K.

9. Tomiczek Kacper

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

 

 1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Sz.

5.  Michnik Mateusz

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek K.

9. Tomiczek Kacper

Msza św. godz. 17.00

 

 1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Sz.

5.   Michnik Mateusz

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek K.

9. Tomiczek Kacper

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Sz.

5.  Michnik M.

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek K.

9. Tomiczek Kacper

Msza św. godz. 13.00  i 16.00

 

1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Sz.

5.  Michnik Mateusz

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek K.

9. Tomiczek Kacper

 

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

 1.  an. Prudel Maciej

2.  Fibic Mateusz

3.  Kania Igor

4.  Macionczyk Sz.

5.  Michnik Mateusz

6.  Skoczeń Karol

7. Szczeponek Artur

8. Szczeponek K.

9. Tomiczek Kacper

 

5 Tydzień - od 23 lipca do 29 lipca

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00 

 

1.  an. Krótki Mateusz

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień Remigiusz

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz Dominik

8.  Zwierzyna Szymon

Msza św. godz. 17.00

 

 1.  an. Krótki M.

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień R.

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz D.

8.  Zwierzyna Szymon

Msza św. godz. 17.00 

 

 1.  an. Krótki M.

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień R.

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz D.

8.  Zwierzyna Szymon

Msza św. godz. 17.00 

 

 1.  an. Krótki M.

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień R.

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz D.

8.  Zwierzyna Szymon

Msza św. godz. 17.00 

 

 1.  an. Krótki M.

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień R.

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz D.

8.  Zwierzyna Szymon

Msza św. godz. 13.30; 14.30  i 16.00 

 

 1.  an. Krótki M.

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień R.

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz D.

8.  Zwierzyna Szymon

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

 1.  an. Krótki M.

2.   Adamczyk Łukasz

3.  Grudzień R.

4.  Kałuża Paweł

5.  Kowalczyk Kacper

6.   Kucza Karol

7.  Wójtowicz D.

8.  Zwierzyna Szymon

 

6 Tydzień - od 30 lipca do 5 sierpnia

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00  

 

1.  an. Kościelny Franciszek

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł Krystian

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

Msza św. godz. 17.00 

 

1.  an. Kościelny F.

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł K.

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

Msza św. godz. 17.00 

 

 1.  an. Kościelny F.

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł K.

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

Msza św. godz. 6.30; 12.00 i 17.00 

 

 1.  an. Kościelny F.

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł K.

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

Msza św. godz. 6.30 i 17.00 

 

 1.  an. Kościelny F.

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł K.

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

Msza św. godz. 6.30; 11.30;14.00 i 16.00 

 

 1.  an. Kościelny F.

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł K.

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

 1.  an. Kościelny F.

2.   Bauerek Paweł

3.   an. Kozieł K.

4.   Potracki Dominik

5.   Szuścik Mateusz

 

7 Tydzień  - od 6 sierpnia do 12 sierpnia

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 6.30; 13.00 i 17.00 

 

1.  an. Przybyła Krzysztof

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek Dariusz

7. Zając Mateusz

Msza św. godz. 17.00 

 

1.  an. Przybyła K.

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek D.

7. Zając Mateusz

Msza św. godz. 17.00 

 

 1.  an. Przybyła K.

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek D.

7. Zając Mateusz

Msza św. godz. 13.30 i 17.00 

 

1.  an. Przybyła K.

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek D.

7. Zając Mateusz

Msza św. godz. 17.00 

 

1.  an. Przybyła K.

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek D.

7. Zając Mateusz

Msza św. godz. 16.00 

 

1.  an. Przybyła K.

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek D.

7. Zając Mateusz

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1.  an. Przybyła K.

2. Biela Paweł

3. Kubik Dawid

4. Omyła Szymon

5. Rakowski Kamil

6.  Szczeponek D.

7. Zając Mateusz

 

8 Tydzień  - od 13 sierpnia do 19 sierpnia

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00 i 19.00

 

1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

8. Nakoneczny Grzegorz

Msza św. godz. 13.00 i 17.00

 

1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

8. Nakoneczny G.

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30 

 

 1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

8. Nakoneczny G.

Msza św. godz. 16.00 i 17.00

 

 1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

8. Nakoneczny G.

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

8. Nakoneczny G.

Msza św. godz. 13.00; 15.00 i 16.00

 

 1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

8. Nakoneczny G.

Msza św. godz. 7.30, 13.00 i nieszpory 15.30

 

1.  an. Jeleń Bartosz

2.  Brzdęk Bartek

3.  Brzdęk Szymon

4.  Dudek Paweł

5. Grzybek Szymon

6. Hajduczek Mateusz

7. Parma Łukasz

 8. Nakoneczny G.

 

9 Tydzień  - od 20 sierpnia do 26 sierpnia

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz.  17.00

 

 1.  an. Reiman Szymon

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec Tymoteusz

5.   Reiman Mateusz

6.   Szymiczek Błażej

7.  Szymiczek Filip

8. Starownik Albert

Msza św. godz. 17.00

 

 1.  an. Reiman Szymon

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec Tymoteusz

5.   Reiman Mateusz

6.   Szymiczek Błażej

7.   Szymiczek Filip
8.  Starownik Albert

Msza św. godz.12.00 i 17.00

 

 1.  an. Reiman Sz.

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec T.

5.   Reiman Mateusz

6.   Szymiczek Błażej

7.  Szymiczek Filip

8.  Starownik Albert

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

 

 1.  an. Reiman Sz.

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec T.

5.   Reiman Mateusz

6.   Szymiczek Błażej

7.  Szymiczek Filip

8. Starownik Albert

Msza św. godz. 17.00

 

 1.  an. Reiman Sz.

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec T.

5.   Reiman Mateusz

6.  Szymiczek Błażej

7.  Szymiczek Filip

8. Starownik Albert

Msza św. godz. 15.00 i 16.00

 

 1.  an. Reiman Sz.

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec T.

5.   Reiman Mateusz

6.   Szymiczek Błażej

7.  Szymiczek Filip

8. Starownik Albert

Msza św. godz. 7.30, 12.30  i nieszpory 15.30

 1.  an. Reiman Sz.

2.   Brzdęk Jakub

3.   Cmok Rafał

4.   Krawiec T.

5.   Reiman Mateusz

6.   Szymiczek Błażej

7.   Szymiczek Filip

8.  Starownik Albert

 

10 Tydzień  - od 27 sierpnia do 02 września

Msza 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Godula Szymon

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak Maksymilian

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał  

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Godula Sz.

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak M.

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał 

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

 

 1.  an. Godula Sz.

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak M.

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał 

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Godula Sz.

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak M.

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał 

Msza św. godz. 17.00

 

1.  an. Godula Sz.

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak M.

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał 

Msza św. godz. 6.30; 15.00 i 16.00

 

1.  an. Godula Sz.

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak M.

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał 

Msza św. godz. 7.30  i nieszpory 15.30

 

1.  an. Godula Sz.

2.   Cielusek Jakub

3.   Dostoł Kacper

4.   Kula Marek

5.   Lalak Kacper

6.   Lalak M.

7.  Sosna Radosław

8. Sikora Michał 

 

OGŁOSZENIA

Od 03 września tj. od poniedziałku w tygodniu służymy według porządku przedwakacyjnego!

Pierwsza zbiórka po wakacjach dla wszystkich ministrantów
odbędzie się w sobotę, 08 września 2018r. o godz. 10.00 w kościele.  

GRUPY 

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Grupa IV

an. Zając Dawid

an. Warzeszka Mateusz

an. Kościelny Franciszek

an.  Reiman Szymon

an. Godula Szymon

an. Jeleń Bartosz 
an. Prudel Maciej 

an. Kozieł Krystian

an. Krótki Mateusz

Kucza Karol

Kałuża Paweł

Hajduczek Mateusz

Cmok Rafał

Grzebak Mateusz

Jeleń Łukasz

Szuścik Mateusz

Krawiec Tymoteusz

Kaczmarczyk Bartosz

Smyczek Karol

Grudzień Remigiusz

Sikora Michał

Bogacz Mariusz 

Stęchły Bartosz

Sołtan Mateusz

Ostrzołek Dawid

Grzybek Szymon

Brzdęk Szymon

Michnik Mateusz

Rakowski Kamil

Krajczy Błażej

Brzdęk Bartłomiej

Adamczyk Łukasz

Reiman Mateusz

Ruśniok Patryk

Kula Marek

Dudek Paweł

Szymiczek Olaf

Macionczyk Szymon

Parma Łukasz

Zając Mateusz

Wrona Seweryn 

Skiba Mateusz

Kozik Damian 

Potracki Dominik

Szczeponek Artur

Kania Igor

Starownik Albert 

Brzdęk Jakub

Szymiczek Błażej

Fibic Mateusz

Nakoneczny Grzegorz 

Jambor Jakub

Szymiczek Filip

Popek Mateusz

Biela Paweł

Cielusek Jakub

Wrona Bartosz 

Tomiczek Kacper

Omyła Szymon

Dostoł Kacper

Siemieniec Grzegorz 

Szczeponek Dariusz

Kowalczyk Kacper

Pawlikowski Krystian

Szczeponek Krzysztof

Skiba Łukasz

Wolny Rafał 

Zielonka Samuel

 

Lalak Maksymilian
Lalak Kacper 

Zwierzyna Szymon 

Wójtowicz Dominik

 

Kubik Dawid

Skoczeń Karol 

Gumulec Mariusz

 

Sosna Radosław

Kozielski Nikodem 

Bauerek Paweł 
Chomicki Piotr 

 

 

 

PLAN   SŁUŻBY   NIEDZIELNEJ

GODZINA

17.06

24.06

 

 

 

 

 

 

Sobota
16.00

I

IV

 

 

 

 

 

 

7.30

I

IV

 

 

 

 

 

 

9.30

II

I

 

 

 

 

 

 

11.00

III

II

 

 

 

 

 

 

15.30
i 16.00

IV

III

 

 

 

 

 

 

 

PLAN   SŁUŻBY   W   TYGODNIU

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

 

6.30

Potracki Dominik

 

Szymiczek Filip
Popek Mateusz

Przybyła Krzysztof

 

Krótki Mateusz 

 

Biela Paweł
Brzdęk Szymon
Brzdęk Bartłomiej

Omyła Szymon

Smyczek Karol 
Sołtan Mateusz
Szymiczek Filip

Zając Dawid 

Dostoł Kacper

Jeleń Łukasz

Krajczy Błażej 
Kozieł Krystian

Kościelny Franciszek

 

Biela Paweł

Jeleń Bartosz

Jeleń Łukasz

Omyła Szymon

Przybyła Krzysztof 
Warzeszka Mateusz

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

Hajduczek Mateusz

 

Bauerek Paweł

Brzdęk Jakub

Chomicki Piotr

Dostoł Kacper 
Grzebak Mateusz

Jambor Jakub 
Kaczmarczyk Bartosz
Kowalczyk Kacper
Kozieł Krystian

Krawiec Tymoteusz 
Macionczyk Szymon
Ruśniok Patryk
Skiba Mateusz

Skoczeń Karol
Smyczek Karol
Sołtan Mateusz
Stęchły Bartosz
Szczeponek Artur
Szczeponek Dariusz

Szczeponek Krzysztof 
Szuścik Mateusz
Tomiczek Kacper
Wolny Rafał

Zając Dawid
Zwierzyna Szymon

Potracki Dominik

 

Brzdęk Bartłomiej
Brzdęk Szymon
Cmok Rafał
Parma Łukasz

 

PIĄTEK godz. 17.00

 
Dudek Paweł
Fibic Mateusz
Grzybek Szymon
Kałuża Paweł
Kubik Dawid

Kula Marek 
Kania Igor

Kozielski Nikodem 
Omyła Szymon
Ostrzołek Dawid
Piprek Jakub
Rakowski Kamil
Reiman Mateusz

Reiman Szymon 
Sikora Michał
Skiba Łukasz
Sosna Radosław
Szymiczek Błażej
Szymiczek Olaf
Wrona Seweryn

 

 

 

 

 

 

17.00

Warzeszka Mateusz

 

Bogacz Mariusz

Cielusek Jakub 
Grzebak Mateusz
Grzybek Szymon
Kaczmarczyk Bartosz
Kałuża Paweł

Kozik Damian

Lalak Kacper

Lalak Maksymilian 
Ostrzołek Dawid
Ruśniok Patryk

Siemieniec Grzegorz 
Sikora Michał

Skoczeń Karol

Sosna Radosław
Tomiczek Kacper

Wrona Bartosz

Jeleń Bartosz

 

Adamczyk Łukasz

Cmok Rafał 
Dudek Paweł
Fibic Mateusz
Godula Szymon
Grudzień Remigiusz
Jambor Jakub

Krawiec Tymoteusz

Kubik Dawid 
Kucza Karol
Kania Igor

Michnik Mateusz
Macionczyk Szymon
Nakoneczny Grzegorz
Pawlikowski Krystian

Starownik Albert  
Stęchły Bartosz
Szczeponek Dariusz
Szymiczek Błażej
Szymiczek Olaf
Zwierzyna Szymon

Gumulec Mariusz

Wójtowicz Dominik

Reiman Szymon

 

Adamczyk Łukasz

Brzdęk Jakub 

Chomicki Piotr

Cielusek Jakub

Kowalczyk Kacper

Kozielski Nikodem

Lalak Maksymilian

Michnik Mateusz

Rakowski Kamil 
Reiman Mateusz

Siemieniec Grzegorz
Szczeponek Artur

Szczeponek Krzysztof 
Wolny Rafał

Wrona Bartosz

Wójtowicz Dominik

 

Hajduczek Mateusz 

 
Grudzień Remigiusz
Krótki Mateusz

Nakoneczny Grzegorz

Parma Łukasz 
Skiba Łukasz
Skiba Mateusz

Starownik Albert

Pawlikowski Krystian

Gumulec Mariusz

Prudel Maciej

Wrona Bartosz

Wrona Seweryn